Dlaczego warto zrobić kurs żeglarski w profesjonalnej firmie

Kurs na patent Jachtowego Sternika Morskiego pozwala przygotować się do samodzielnego i bezpiecznego pływania jachtem po wodach morskich. Kurs uczy także jak prawidłowo manewrować jednostką w porcie. Jest to patent uprawiający do legalnego kierowania jednostką pływającą po wodach morskich. Oprócz tego, że kurs ten przygotowuje do egzaminu państwowego, to pokazuje podstawowe i najważniejsze manewry, jakie trzeba znać by bezpiecznie i skutecznie poruszać się za pomocą jachtu,

zeglowanie.jpg

Czym jest kurs na patent Sternika Jachtowego?

__ Kurs na patent Jachtowego Sternika Morskiego__ przygotowuje przyszłych sterników do egzaminu państwowego. W trakcie kursu można liczyć na staż morski w wysokości maksymalnie 60 godzin. Egzamin państwowy zostaje przeprowadzony w ostatni dzień trwania szkolenia. Cena za egzamin oraz za wydanie patentu nie jest jednak wliczana w koszt szkolenia.

W skład szkolenia żeglarskiego wchodzi: nauka manewrowania jachtem w porcie, manewrowanie pod żaglami także w porcie, szkolenia z zakresu wiedzy wymaganej na egzaminie np.: ratownictwo, sygnalizacja, przepisy, meteorologia. Kurs składa się z wielu zadań i szkoleń praktycznych i teoretycznych, które pozwolą na bezproblemowe zdanie egzaminu państwowego.

Gdzie zrobić kurs żeglarski na patent Jachtowego Sternika Morskiego?

Dobrym wyborem na wzięcie udziału w szkoleniu jest oferta przygotowana przez firmę kompasyachting.pl. Kurs żeglarski przygotowany przez tę firmę będzie odbywał się w 2022 roku w dniach od 21 do 28 maja. Szkolenia żeglarskie przeprowadzone przez tę markę są przeprowadzane na 13-metrowym jachcie. Szkolenia praktyczne z żeglowania jachtem odbywają się codziennie, a w ich skład wchodzą oczywiście krótkie przerwy na posiłki. Liczba miejsc na ten kurs jest ograniczona. Firma ta oferuje bardzo atrakcyjną cenę, a cena egzaminu końcowego jest ustalana przez Polski Związek Żeglarski.

Oferta tej firmy jest bardzo atrakcyjna dla osób chcących bezproblemowo nabyć patent sternika morskiego. Wyszkolona kadra przeprowadza jasne i ciekawe szkolenia teoretyczne i praktyczne. Doświadczenie w przygotowywaniu takich szkoleń sprawia, że wszystko odbywa się bez problemów, a egzamin do zdania jest banalnie prosty po odbyciu takiego szkolenia.

Page top