Urządzenia medyczne do gabinetów urody

Obecnie na rynku pojawia się coraz więcej urządzeń kosmetycznych, za pomocą których można wykonywać coraz bardziej innowacyjne i skuteczne zabiegi, do tej pory dostępne jedynie w klinikach medycyny estetycznej i to w znacznie bardziej inwazyjnej formie. Zakres zabiegów, które można realizować w sposób mało inwazyjny i praktycznie bezbolesny dla klienta jest imponująca. Omówmy najpopularniejsze urządzenia kosmetyczne, w które możesz wyposażyć swój salon, aby przyciągnąć nowych użytkowników i zapewnić sobie zyski i renomę. HIFU, czyli nieinwazyjny lifting twarzy

Urządzenia medyczne - HIFU

to urządzenia kosmetyczne, które z jednej strony działają na naszą skórę bardzo intensywnie, z drugiej jednak jest to oddziaływanie, które nie pozostawia widocznych śladów na jej powierzchni. Urządzenia kosmetyczne HIFU to znakomity sposób na odmłodzenie oraz wzmocnienie skóry twarzy. Wykorzystują one ultradźwięki o wysokiej częstotliwości, które wnikając do skóry powodują ich obkurczanie i miejscowe przegrzanie.

Urządzenia HIFU powoduje w skórze efekt bardzo gruntownej regeneracji, połączonej z wytarzaniem nowych włókien kolagenu. Rezultatem jest zmniejszenie widoczności zmarszczek oraz wzrost elastyczności i gęstości skóry. Podsumowując, urządzenia kosmetyczne HIFU może zostać wykorzystane do konturowania twarzy, redukcji drugiego podbródka, podniesienia brwi czy wygładzenia skóry wokół oczu. Inne sposoby na wykorzystanie ultradźwięków

Urządzenia kosmetyczne, które wykorzystują ultradźwięki

służą również do przeprowadzania liposukcji całego działa. Liposukcja to metoda modelowania sylwetki, która pozwala na redukcję cellulitu oraz zmniejszenie objętości ciała. W przeciwieństwie do tradycyjnej liposukcji, urządzenia kosmetyczne oparte na ultradźwiękach umożliwiają przeprowadzenie zabiegu w sposób całkowicie bezinwazyjny, jednocześnie gwarantując takie same rezultaty.

Dodatkowy efekt podczas zabiegu liposukcji ultradźwiękowej uzyskiwany jest dzięki synergicznemu oddziaływaniu fal ultradźwiękowych oraz promieniowania podczerwonego. Urządzenia kosmetyczne do liposukcji ultradźwiękowej to innowacyjne rozwiązanie, które zdobędzie uznanie wielu klientów, dzięki swojej skuteczności i znacznej łatwości przeprowadzenia.

Zobacz polskie urządzenia medyczne marki Medika Poland:

Page top