Najlepszej jakości nasiona zbóż

Nasiona zbóż proponowane przez sklep Polskie Zboża to nie tylko jakość, ale także wspaniały smak. Zboża, które proponujemy stanowią jedną z głównych upraw polowych. Nasze produkty spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Proponujemy między innymi grykę, jęczmień, pszenicę, pszenżyto czy też owies. Wszystkie nasze nasiona wyróżniają się doskonałymi parametrami - nasze uprawy są bezpieczne i kontrolowane, dzięki czemu wszystkie zbiory to najwyższa jakość.

Kwalifikowany materiał siewny

Nasza firma to renomowany producent kwalifikowanego materiału siewnego. Na wszystkich etapach produkcji stosujemy nowoczesną technologię, dzięki której uzyskujemy materiał najwyższej jakości. Proponowane przez nas nasiona to produkty, których spożywanie zapewnia zdrowie i dobre samopoczucie. Są one produkowane na wielkoobszarowych, sprawdzonych plantacjach wyłącznie po przedplonie dwuliściennym.

Najlepszy materiał siewny

Nasze zboża to materiał wolny od fuzarioz. Dzięki zastosowaniu metod nowoczesnej produkcji maszynowej możemy zaoferować Państwu nasiona wyczyszczone i wyrównane. Nasze nasiona zbóż są również pokryte specjalnymi zaprawami skutecznie chroniącymi rośliny szczególnie w początkowej fazie wzrostu.

Warto wiedzieć, że przechowujemy gotowe ziarno w magazynach odpornych na wilgoć i warunki atmosferyczne. Przygotowany przez nas materiał siewny w powyżej opisany sposób jest gwarancją wysokiego plonu.

Wieloletnie doświadczenie

Firma Polskie Ziarno posiada wieloletnie doświadczenie polowe oraz zna potrzeby rynku, dzięki czemu może zaoferować swoim klientom najlepsze odmiany sprawdzające się w polskich warunkach. Wszystkim klientom zapewniamy fachową poradę specjalistów przez cały rok. Chętnie doradzamy zarówno jeśli chodzi o wybór odpowiedniego rodzaju zboża, jak i odpowiedniej odmiany.

Warto wiedzieć, że produkty Polskie Ziarno to nasiona wolne od chorób. Są one gwarancją dużego plonu oraz ziaren najwyższej jakości. Zapewnia to oszczędność pieniędzy i możliwość pomnożenia zysków przy jednoczesnej mniejszej ilości zabiegów i oszczędności czasu. Zapewniamy dokładnie przebrany jednolity surowiec bez innych gatunków roślin, czy też resztek roślin. Wszystkie nasiona są dobrane pod kątem wielkości oraz wigoru.

Page top