Przydatne gadżety dla wędkarza

Każdy fan wędkarstwa oraz innych form spędzania wolnego czasu w plenerze pewnie doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak potrzebne, przydatne, a wręcz niezastąpione mogą okazać się pewne gadżety i akcesoria. Sprawdź jakie akcesoria i przedmioty warto zabrać na ryby lub weekendowy wypad za miasto.

Latarka czołowa LED

Latarka czołowa może przydać się w najmniej oczekiwanym momencie. To świetne urządzenie, które wesprze każdego w mało sprzyjających warunkach oświetleniowych. Tak zwana "czołówka" nakładana jest na głowę, dzięki czemu nasze ręce są wolne, nie trzeba trzymać żadnego źródła światła w dłoni i można swobodnie pracować, równocześnie doświetlając miejsca interesujące nas w danej chwili. W samej latarce znajduje się mocny led z funkcją zoom, co oznacza możliwość regulacji natężenia światła na szeroki obszar lub bardziej skupionego o dużym zasięgu.

Dioda led to także dłuższa żywotność i brak konieczności ciągłego i uciążliwego wymieniania baterii w urządzeniu. Latarka czołowa przyda się, jeśli pracujesz po zmroku w swoim warsztacie lub po prostu lubisz powędkować z kolegami późnymi wieczorami. Lubisz piesze wędrówki po lesie lub górach? W tych miejscach często panują niesprzyjające warunki. Latarka czołowa nieraz może znacznie ułatwić życie oraz sprawić, że będziemy w stanie cieszyć się daną czynnością bez zbędnych utrudnień.

Ładowarka Baterii + 4 akumulatorki

Będąc na rybach często jesteśmy skazani na różnego rodzaju przedmioty zasilane za pomocą baterii. Dlatego też warto zadbać o odpowiedni poziom ich naładowania, kiedy mamy jeszcze dostęp do źródła energii. Pomoże nam w tym ta inteligenta ładowarka. Wystarczy policzyć, ile mamy w domu sprzętów elektronicznych na baterie aby przekonać się, że ich kupowanie i ciągła wymiana nie jest zbytnio opłacalną aktywnością. Problem wymiany baterii w pilotach, zegarkach, zegarach ściennych i innych domowych sprzętach i akcesoriach można jednak łatwo rozwiązać, stosując zamiast tradycyjnych baterii - akumulatorki ładowane za pomocą specjalnej ładowarki.

Ładowarka baterii pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze, dlatego warto w nią zainwestować. Dobrym pomysłem jest zakup ładowarki baterii na baterie AA i AAA w zestawie z 4 akumulatorkami o mocy 5500mAh. Ładowarka szybko i sprawnie naładuje akumulatorki - baterie, a po ich zastosowaniu można ładować kolejne i wymieniać je dowolną ilość razy. Ładowarkę taką można podłączyć w dowolnym miejscu, do każdego kontaktu i cieszyć się szybko i sprawnie podładowanymi akumulatorkami.

Jest to ciekawy gadżet, który okaże się przydatny w każdym gospodarstwie domowym. Sprzęt jest bardzo wytrzymały i powinien poradzić się z ponad tysiącem ładowań, co zachęca do zakupu tego sprzętu.

Smartwatch

Szukasz niedrogiego, ale eleganckiego i funkcjonalnego smartwatcha? Jeśli tak to jest to urządzenie w sam raz dla ciebie. Zegarek łączy w sobie modny, elegancki design, bardzo konkurencyjną cenę oraz szereg przydatnych funkcji. Wykonany z metalu będzie służył długo i niezawodnie. Zegarek zadba między innymi o stan twojego zdrowia, posiada bowiem tryb aktywności fizycznej, który przypomina o konieczności ruchu, monitor snu czy krokomierz. Koniec z siedzeniem na kanapie.

Z taki wsparciem znacznie łatwiej będzie utrzymać się w formie. Zegarek wyposażony został również w głośnik, za pomocą którego może odtwarzać muzykę z telefonu. Dzięki niemu nie będziesz musiał mieć swojego telefon bez przerwy przy sobie. Smartwatch ma bowiem możliwość odbierania, wykonywania a także odrzucania przychodzących połączeń. Inne ciekawe funkcje z jakich można skorzystać to kalendarz, budzik, kalkulator. Urządzenie współpracuje zarówno z telefonami wyposażonymi w system Android jak i iOS. Zdecydowanie sprawdzi się ono w przypadku każdego fana nowinek technicznych.

Wszystkie gadżety, które przydać się mogą wędkarzowi znajdziesz w tej hurtowni z gadżetami: Gadget-Master.pl

Page top