Taxi na ryby

Taxi Brzeg - to słowa przychodzące na myśl osobom poszukującym usług transportowych w tej lokalizacji. Nie muszą się wiązać jednak jedynie z okolicą miasta Brzeg, ale także - dzięki firmie Olavia Taxi - z dalszymi przewozami i bogatym pakietem ofertowym wspomnianej branży.

Sprawne, proste i bardzo szybkie zamawianie usług

Dzięki specjalnej aplikacji wprowadzonej przez firmę Olavia, zamówienie przewozu odbywa się w sposób nieskomplikowany, a wykwalifikowani pracownicy odpowiednio dbają o ekspresową realizację zleceń. Tym samym klienci, którzy raz skorzystali z usług firmy chętnie robią to ponownie, a słowa: taxi Brzeg kojarzą im się z bardzo pozytywnym doświadczeniem.

Zakres proponowanych usług

Firma oferuje przewóz osób na terenie Oławy, Brzegu, w okolicach, jak również dalsze podróże. Istnieje możliwość przewozu rzeczy(większych gabarytów), dokumentów oraz paczek kurierskich. Transport uczestników różnego rodzaju imprez okolicznościowych, rodzinnych, firmowych również nie stanowi problemu. Podobnie jak rozwożenie dzieci do szkół, a także realizacja zamówień zakupowych. Posiadacze ukochanych pupili mogą także liczyć na przewiezienie ulubieńców.

Promocje, bonusy, konkursy

Olavia taxi dba o swoich klientów. Posiada specjalny pakiet Vipcard, który umożliwia stałym klientom darmowe przewozy w ramach zdobytych punktów lojalnościowych. Dodatkowo organizuje liczne konkursy w wyniku których dostępne są różnego rodzaju atrakcje, w tym specjalne zniżki na usługi kosmetyczne, czy fryzjerskie, lub propozycje kulinarne, czy udział w imprezach. Warto na bieżąco zaglądać na firmowego facebooka, aby sprawdzać coraz to nowe atrakcje i oczywiście wciąż aktualizowane i ulepszane usługi transportowe.

Źródło: http://taxi-brzeg.pl

Page top