Skuteczne pułapki na szury i myszy

Wielu szczury uważa za zwierzęta bezmyślne i głupie. W praktyce jest jednak zupełnie inaczej, bo są one niezwykle inteligentne. Tym samym każdy, kto zmagał się ze szczurami we własnym mieszkaniu, co podkreślmy, może skutkować nie tylko pogryzionym jedzeniem, ale również zniszczonymi zapasami wie, że walczyć z nimi nie jest łatwo.

Jak walczyć ze szkodnikami

Wytępić je jednak jakoś trzeba, ponieważ stanowią one także pewne niebezpieczeństwo. Mogą bowiem między innymi poprzegryzać kable elektryczne czy zniszczyć meble. Szczególnie wiele szczurów jest na Podlasiu, gdzie króluje rolnictwo. Nic dziwnego, że także i pułapki na szczury w podlaskim cieszą się wielkim zainteresowaniem ze strony klientów.

To samo tyczy się zresztą pułapek na myszy. W podlaskim w zależności od typu mogą o być pułapki klasyczne lub też żywołapki. Szczególnie polecamy zainteresować się tą drugą opcją, która nie uśmierca zwierzęcia, a jedynie go wyłapuje.

Rodzaje pułapek na myszy

Pułapki takie, choć oczywiście innej konstrukcji pomogą wytępić także krety, które potrafią doszczętnie zdewastować nasz ogród. Dzięki specjalistycznym pułapkom na kretom, podlaskie nie musi bać się już tych szkodników.

Każdy kret, który upodobał sobie wasz ogród, może zostać złapany. Jeśli natomiast nie chcecie ich łapać, a jedynie odstraszyć, sprawdzą się tu specjalne odstraszacze solarne, które ładują się energią słoneczną. Takie pułapki na nornice, w podlaskim także stosuje się dość często. Jest to skuteczny sposób na pozbycie się ich z ogrodów.

Page top