Urlop wędkarza w Disneylandzie w Paryżu

Jak wypoczywa wędkarz

Wędkarstwo to nasza pasja, jednak czasem warto nie być egoistą i urlop spędzić z rodziną na wakacjach. Dobrym kierunek podróży może okazać się Paryż. Wiem wiem... myślami zawsze będziemy nad naszą ukochaną wodą, wśród zanęt i przynęt, ale czasami naprawdę warto pomyśleć o żonie i o dzieciach. Paryż to miejsce, które spodoba się i żonie ze względu na romantyczny charakter, a dzieciom Disneyland ze względu na rozrywkę. Teraz pewnie zastanawiacie się ile kosztuje taka wycieczka. Otóż Disneyland ceny możecie sprawdzić tutaj.

Wycieczka rodzinna do Disneylandu

Odwiedzając Disneyland warto zwrócić uwagę na ceny. Można znaleźć bardzo wiele ofert w których ceny są naprawdę atrakcyjne. Oferty pozwalają nam wybierać dowolne terminy i wybrana przez nas samych długość pobytu. Możemy wybrać czy ma być dojazd własny czy też zorganizowany. Istnieje również możliwość łączenia różnych atrakcji oraz świadczeń, także z przedłużeniem pobytu we Francji.

Ile kosztuje wyjazd do Disneylandu?

Disneyland ceny ma przystępne i wybierając jedną z atrakcyjnych ofert nie wydamy zbyt dużo. Organizatorzy takich wyjazdów zapewniają dokładne informacje przed wyjazdem i szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania związane z Disneylandem. Z reguły trafimy na różne korzystne pakiety oferujące noclegi, karty wstępu, wyżywienie, atrakcje i dojazd.

Takie miejsce jak Disneyland ceny posiada atrakcyjne, szczególnie gdy skorzystam z zakwaterowania w hotelach Disney'a w Parku Rozrywki albo w Hotelach Stowarzyszonych w bliskiej odległości.

Korzystając z takiej oferty możemy nocować w standardowych pokojach rodzinnych albo w bungalowach czy też luksusowych suitach. W skład oferty wchodzą także karty wstępu do Disneyland Resort Paris oraz pobyty ze śniadaniami albo innymi opcjami wyżywienia. Dodatkową atrakcją są posiłki z bohaterami bajek Disney'a.

Page top