Thursday, June 23 2022

Czym są szafy do suszenia odzieży

Metalowe szafy do suszenia pozwalają na wygodne przechowywanie wilgotnej odzieży oraz obuwia. Oprócz tego, że szafa pełni funkcję magazynowania mokrej odzieży roboczej, to dzięki specjalnemu systemowi grzewczemu, jednocześnie osusza wilgotne ubrania i obuwie. Szafki tego typu nadają się do pracy w wielu miejscach. Idealnie się sprawdzają na placach budowy, w zakładach wodociągowych, na lotniskach oraz w kopalniach i chłodniach.

Miejsca pracy, w których odzież może część uleć zawilgoceniu, powinny być wyposażone w takie szafy. Dzięki nim pracownicy będą mieli dostęp do zawsze suchej odzieży. Ponadto szafy do osuszania zapobiegają nadmiernemu niszczeniu obuwia i odzieży roboczej. Szafy od polskiego producenta Malow zapewniają łatwy dostęp do przechowywanych ubrań dzięki zastosowaniu lameli zamiast drzwi.

Wyposażenie i budowa szafy do osuszania odzieży

Szafa metalowa z miejscem na dziesięć kompletów ubrań od parki Malow składa się z: drążka do zawieszania odzieży, 20 rur do zwieszania obuwia, dwóch modułów grzewczo-wentylacyjnych, dwój uchwytów do przesuwania szafy oraz stopek poziomujących.

Korpus szafy został wykonany z blachy ocynkowanej ogniowo. Główna część szafy na ubrania posiada zamontowaną kurtynę z przezroczystych lameli. Dzięki zamontowanej kurtyny szafa jest zabezpieczona przed nadmierną utratą ciepła z jej wnętrza. W dolnej części umieszczone są rury grzewcze, umożliwiające wieszanie na nich obuwia. Dzięki temu buty się nie zawilgocą i będą gotowe do użycia już na następny dzień pracy.

Zalety szafy do suszenia odzieży i obuwia

Szafa wyposażona jest w dwa uchwyty, dzięki którym możliwe jest sprawne przesuwanie szafy. Dodatkowo stopki poziomujące umożliwiają postawienie takiej szafy nawet na nierównym podłożu. Największą zaletą takich  szaf, jet to, że dzięki stałemu ogrzewaniu za pomocą modułów grzewczych, osusza sprawnie wilgotną lub mokrą odzież. Pracownicy dzięki temu mogą łatwo suszyć swoje ubrania robocze w bezpieczny sposób.

Po wysuszeniu ubrania są ponownie gotowe do użycia. Zwalczanie wilgoci za pomocą takiej szafy zwiększa także żywotność odzieży i gwarantuje komfort pracy.

Więcej informacji: https://szafymetalowe.pl/produkty/1071-szafa-do-suszenia-odziezy-i-but-ow.html

Friday, March 25 2022

Dlaczego warto zrobić kurs żeglarski w profesjonalnej firmie

zeglowanie.jpg

Kurs na patent Jachtowego Sternika Morskiego pozwala przygotować się do samodzielnego i bezpiecznego pływania jachtem po wodach morskich. Kurs uczy także jak prawidłowo manewrować jednostką w porcie. Jest to patent uprawiający do legalnego kierowania jednostką pływającą po wodach morskich. Oprócz tego, że kurs ten przygotowuje do egzaminu państwowego, to pokazuje podstawowe i najważniejsze manewry, jakie trzeba znać by bezpiecznie i skutecznie poruszać się za pomocą jachtu,

Continue reading

Monday, February 14 2022

Czym jest smartwatch i dlaczego jest potrzebny

Inteligentne zegarki nie na darmo nazywane są smartwatchami, ponieważ ich funkcjonalność to znacznie więcej niż tylko zwykłe akcesoria do tykania. Potrzebujesz więcej szczegółów? Poniżej omówimy funkcje, aplikacje, ustawienia i różnice między smartwatchami a bransoletkami fitness.

Continue reading

Zanęty wędkarskie w sklepie z ziarnami

Wędkarstwo, dla jednych sport i pasja, dla innych pretekst do spotkań towarzyskich. Niezależnie od tego z jakiego powodu ktoś się decyduje na zostanie wędkarzem , aby odnieść sukces potrzebuje dobre zanęty wędkarskie. Przyjrzyjmy się bliżej czym jest zanęta i co powinno wchodzić w jej skład. Jak łowić na zanętę, aby połów był udany?

Continue reading

Oprogramowanie muzyczne i programy do muzyki

Do tworzenia muzyki na prywatny użytek niekoniecznie potrzebne jest studio nagrań dźwiękowych. Można to z powodzeniem robić na własnym komputerze, do którego wprowadzone jest specjalne oprogramowanie. Takie narzędzie umożliwia tworzenie kompozycji z zastosowaniem różnych modyfikacji dźwięku. Programy są zróżnicowane pod względem zaawansowania funkcji, mogą więc być używane również przez profesjonalnych twórców muzyki elektronicznej. Orkiestra w komputerze

Continue reading

Monday, January 31 2022

Urządzenia medyczne do gabinetów urody

Obecnie na rynku pojawia się coraz więcej urządzeń kosmetycznych, za pomocą których można wykonywać coraz bardziej innowacyjne i skuteczne zabiegi, do tej pory dostępne jedynie w klinikach medycyny estetycznej i to w znacznie bardziej inwazyjnej formie. Zakres zabiegów, które można realizować w sposób mało inwazyjny i praktycznie bezbolesny dla klienta jest imponująca. Omówmy najpopularniejsze urządzenia kosmetyczne, w które możesz wyposażyć swój salon, aby przyciągnąć nowych użytkowników i zapewnić sobie zyski i renomę. HIFU, czyli nieinwazyjny lifting twarzy

Continue reading

Saturday, November 20 2021

Najlepszej jakości nasiona zbóż

Nasiona zbóż proponowane przez sklep Polskie Zboża to nie tylko jakość, ale także wspaniały smak. Zboża, które proponujemy stanowią jedną z głównych upraw polowych. Nasze produkty spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Proponujemy między innymi grykę, jęczmień, pszenicę, pszenżyto czy też owies. Wszystkie nasze nasiona wyróżniają się doskonałymi parametrami - nasze uprawy są bezpieczne i kontrolowane, dzięki czemu wszystkie zbiory to najwyższa jakość.

Continue reading

Thursday, November 4 2021

Przydatne gadżety dla wędkarza

Każdy fan wędkarstwa oraz innych form spędzania wolnego czasu w plenerze pewnie doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak potrzebne, przydatne, a wręcz niezastąpione mogą okazać się pewne gadżety i akcesoria. Sprawdź jakie akcesoria i przedmioty warto zabrać na ryby lub weekendowy wypad za miasto.

Continue reading

Tuesday, September 14 2021

Czym są napędy do systemów oddymiania

Aby system oddymiania mógł po zarejestrowaniu pożaru mógł działać w sposób automatyczny należy wyposażyć do w napędy do drzwi, okien, klap oddymiających. Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów napędów. Przeszukując dostępne w sklepach systemy oddymiania napędy, które możemy spotkać najczęściej to napędy zębatkowe oraz łańcuchowe.

Continue reading

Monday, August 2 2021

Plasma ARC nowoczesna - medycyna estetyczna

Gdy na twarzy zaczynają być widoczne pierwsze oznaki starzenia, warto skorzystać z pomocy oferowanej przez gabinety medycyny estetycznej. W niektórych z nich jest dostępne nowoczesne urządzenie kosmetologiczne plasma ARC. Jest to narzędzie kosmetologów, którym można odmłodzić skórę. Plazma to inaczej czwarte skupienie substancji, czyli całkowicie zjonizowany gaz. Jak działa plasma ARC?

Continue reading

Friday, July 30 2021

Dermatologia Kraków gdzie znaleźć dobrego specjalistę

skora.jpg

Choroby skóry to częsty problem. Bardzo często dotyka młodych ludzi, którzy w rezultacie popadają w depresję i inne choroby, których trudno się pozbyć. Ważne jest to, aby o siebie dbać. Niektóre zapalenia skóry biorą się z nieprawidłowego odżywiania i związane są na przykład z przyjmowaniem za dużej ilości białka. Niemalże każdy chce wyglądać dobrze i takie problemy skórne są dużym utrapieniem.

Continue reading

Thursday, July 22 2021

Trymery i maszynki do włosów dla fryzjerów.

Wygląd zewnętrzny jest niesamowicie ważnym elementem na podstawie którego ocenia się innych. Na ogół dbają o siebie panie, ale jeśli mężczyzna chce być atrakcyjny, także powinien. To, co przyciąga kobiety do mężczyzn, to m.in. tzw. klasa. Jest to szerokie pojęcie, ale dosyć dobrze znane. Wysportowany mężczyzna, ubrany w elegancki garnitur, z odpowiednio dobraną fryzurą ma największe szanse na spodobanie się kobiecie. Z czego mężczyźni korzystają, aby dbać o siebie?

Continue reading

Sunday, July 4 2021

Gadżety i akcesoria komputerowe artykuły do Twojego komputera

Artykuly-do-komputera.jpg

W jaki sposób wybrać odpowiednie wyposażenie do komputera? Wybór akcesoriów do peceta lub laptopa nie jest łatwy. Na rynku bowiem mamy obecnie dostęp do szerokiej oferty różnych gadżetów, jednak nie wszystkie są nam niezbędne. To, na jakie artykuły do komputera ostatecznie się zdecydujemy, zależy głównie od naszych potrzeb.

Continue reading

Thursday, April 15 2021

Profesjonalna renowacja lakieru samochodu

Na karoserii każdego samochodu z biegiem czasu pojawiają się mniej lub bardziej widoczne zarysowania. Mogą być one spowodowane zarówno nieuwagą kierującego, czynnikami losowymi sił natury jak i znaczną nieostrożnością innych uczestników ruchu drogowego, a zwłaszcza na parkingach pod supermarketami. Jakie jest wtedy wyjście? Na ratunek przychodzi renowacja lakieru samochodu. Problem ten dotyczy często osób, które używają samochodu w terenie, poza utwardzonymi drogami, jak na przykład wędkarze.

Continue reading

Tuesday, December 8 2020

Akcesoria do grillowania przydatne na rybach

zestaw-przybory-do-grilla.jpg

Pewna część ludzi uwielbia artykuły do grilla, bo uwielbia też samo grillowanie. Taki miłośnik nie kupi jakiegoś mięsa gotowego, które wystarczy wrzucić na grilla i po pewnym czasie zdjąć. Taki człowiek woli kupić surowe mięso i całą masę przypraw, po to by na własną rękę tworzyć te smaczne marynaty do mięsa. Jeśli zaś chodzi o same akcesoria do grilla to ma ten większy i masywniejszy markowy grill. Natomiast te akcesoria, których używa są też i tymi z wyższej półki cenowej, bo takie są tymi trwalszymi i co najważniejsze mają też w sobie więcej tego ciekawego stylu. W ich przypadku liczy się też i to, że często są one gadżetami, które warto posiadać, bo w znacznym stopniu ułatwiają one grillowanie.zestaw-przybory-do-grilla.jpg

Continue reading

Monday, June 22 2020

Czy warto odwiedzić Auschwitz Birkenau Krakow

Auschwitz_Birkenau.jpg

Wybierając miejsce wyjazdu na wakacje czy weekend, oprócz przyjemnych aspektów urlopu - takich jak relaks i wypoczynek, warto poświęcić też chwilę na poznanie historii regionu do którego się udajemy. Najprostszą drogą ku temu jest, oczywiście, odwiedzanie okolicznych muzeów, miejsc pamięci czy wystaw. Będąc na południu Polski, w Krakowie, warto zajrzeć również do położonego nieopodal Obóz Auschwitz Birkenau. To wyjątkowo trudny fragment historii naszego kraju i całej europy, jednakże niewątpliwie ważny i pouczający.

Continue reading

Monday, March 23 2020

Dlaczego warto mieć przy sobie naturalne żele antybakteryjne

zel-do-oczyszczania-rak-gospa-250-ml.jpg

Zachowanie odpowiedniej higieny dłoni jest bardzo ważne w codziennym życiu. Pozwala na uniknięcie wielu chorób, a także daje poczucie komfortu. W ciągu dnia ludzie dotykają rękami wiele przedmiotów, których powierzchnia jest przepełniona bakteriami.

Continue reading

Thursday, December 5 2019

Projekty domów letniskowych nie tylko dla wędkarzy

Wyobraźcie sobie - letnie, gorące dni, piękna działka w otoczeniu gór lub nad jeziorem, całe dnie spędzane na świeżym powietrzu, opalenizna, wygrzewanie się na słońcu, spotkania ze znajomymi i oczywiście wędkowanie.

Gdyby tak rzucić wszystko i spędzić kilka dni na działce?... Jeść owoce prosto z drzew, zrywać świeży agrest i porzeczki z krzaków, wąchać pięknie rosnącą maciejkę. Wieczorami siadać pod altanką i czytać swoją ulubioną książkę. Wypatrywać wschodów i zachodów słońca, obserwować ptaki... Bawić się z radosnym psem, który uwielbia to miejsce.

Continue reading

Wednesday, December 4 2019

Awaria laptopa wędkarza - gdzie naprawa

Gwałtowny postęp techniki spowodował, że naprawa uszkodzonego sprzętu komputerowego przekracza dzisiaj zdolności przeciętnego użytkownika. O ile ktoś nie jest pasjonatem lub złotą rączką, to prawdopodobnie w momencie awarii jedyne co będzie mógł zrobić to bezradnie rozłożyć ręce.

Continue reading

Wednesday, September 18 2019

Taxi na ryby

Taxi Brzeg - to słowa przychodzące na myśl osobom poszukującym usług transportowych w tej lokalizacji. Nie muszą się wiązać jednak jedynie z okolicą miasta Brzeg, ale także - dzięki firmie Olavia Taxi - z dalszymi przewozami i bogatym pakietem ofertowym wspomnianej branży.

Continue reading

- page 1 of 2

Page top